EZARA doska DTDL 121,6x1,8x47cm, dub strieborný EZD121-1111 60293
EZARA doska DTDL 121,6x1,8x47cm, dub strieborný EZD121-1111 60293
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZD121-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 121,6x1,8x47 cm |
| Šířka | 1216 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114182 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
GIANNA 105-S skrinka s umývadlom, š. 105cm, noce GN-105
na objednávku3 633,54 €
Pri platbe vopred iba 3 391,00 €
RETRO skrinka 60x120x38cm, starobiela, ľavá 1712
na objednávku1 728,76 €
Pri platbe vopred iba 1 640,00 €
18,14 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €

