Kúpeľňový set ELLA 50, 1x zásuvka, biela KSET-071 KSET-071
Kúpeľňový set ELLA 50, 1x zásuvka, biela KSET-071 KSET-071
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-071 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1050 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 54.0500 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913955631 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
AFRODITE dávkovač mydla na postavenie, cement 4980
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KLUDI BALANCE umývadlová podomietková batéria 522470575
na objednávku253,40 €
Pri platbe vopred iba 241,00 €
396,85 €
142,25 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €


