EZARA dvojumývadlová skrinka 140x55x46cm, biela lesk EZ141-3030
EZARA dvojumývadlová skrinka 140x55x46cm, biela lesk EZ141-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ141-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x55x46 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113895 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PURA keramické dvojumývadlo Slim 142x46cm, biela ExtraGlaze 8889111
expedícia do 8 dní604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
43,76 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KALI umývadlová skrinka 74x50x46cm, orech bruno 56077
na objednávku522,54 €
Pri platbe vopred iba 488,00 €
30,96 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
MITRA skrinka vysoká 40x140x20cm, biela, L/P MT131
na objednávku266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €

