EZARA doska DTDL 141,6x1,8x47cm, biela lesk EZD141-3030 60302
EZARA doska DTDL 141,6x1,8x47cm, biela lesk EZD141-3030 60302
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZD141-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 141,6x1,8x47 cm |
| Šířka | 1416 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114274 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
PRIM umývadlová skrinka 146x72x50cm, buk/biela PM145
na objednávku1 323,17 €
Pri platbe vopred iba 1 255,00 €
108,87 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €
Kúpeľňový set ELLA 40, 1x dvierka, ľavá, biela KSET-070 KSET-070
expedícia do 8 dní420,60 €
Pri platbe vopred iba 389,00 €

