LOREA skrinka s dvojumývadlom 181x46x51, 5cm (90+90cm), dub alabama/biela mat LE090-2231-02
LOREA skrinka s dvojumývadlom 181x46x51, 5cm (90+90cm), dub alabama/biela mat LE090-2231-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE090-2231-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 181x46x51,5 cm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 93.2680 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913978098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC230-2222
expedícia do 8 dní384,97 €
Pri platbe vopred iba 365,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WAVE umývadlová skrinka 79,7x45x47,8cm, biela/dub collingwood WA080-3019
expedícia do 8 dní437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 141x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE070-2231-R-05
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €


