SKA konzola pod umývadlo/dosku 180x22x51cm, čierna mat
SKA konzola pod umývadlo/dosku 180x22x51cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA880 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi a krytky v barvě konstrukce.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA Industrial |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 180x22x51 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 8.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125171 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
ARECA dvojumývadlo, liaty mramor, 181x51, 5cm, biela AC181
expedícia do 8 dní439,41 €
Pri platbe vopred iba 417,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 300 x 1000 mm, bočné pripojenie, 489 W, biely - W411-030-100-00
expedícia do 10 dní54,60 €

