SKA doska Rockstone 181x1, 2x51, 5cm, biela mat
SKA doska Rockstone 181x1, 2x51, 5cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR680-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 181x1,2x51,5 cm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 24.7163 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132087 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis WC sedátko, MDF s potlačou, pánty kov-chróm WC/SOFTSTONE2
expedícia do 8 dní35,56 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
JIKA Mio sedátko s poklopom duroplast slowclose odnímateľné H8917160000631
expedícia do 8 dní73,31 €
BELLO sedátko pre závesné WC, SLIM, Soft Close, biela 100727
expedícia do 8 dní65,46 €
Pri platbe vopred iba 62,00 €

