CHANEL dekoračná lišta "J" 662x70x25mm, čierna mat CH071 60307
CHANEL dekoračná lišta "J" 662x70x25mm, čierna mat CH071 60307
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH071 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 66,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114472 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
123,55 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
VERSI podomietková sprchová/vaňová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, bronz RV052/18
expedícia do 8 dní835,74 €
Pri platbe vopred iba 793,00 €

