AVICE doska 140x36cm, štiepaný kameň AV1469
AVICE doska 140x36cm, štiepaný kameň AV1469
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1469 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 140x5x36 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Štípaný kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 15.3000 kg |
| EAN | 8590913937996 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIKO drezová batéria C pod okno čierna SATBSD289KC
expedícia do 4 dní111,44 €
Pri platbe vopred iba 102,00 €

