AVICE doska 160x36cm, štiepaný kameň AV1669
AVICE doska 160x36cm, štiepaný kameň AV1669
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1669 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 160x5x36 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Štípaný kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| EAN | 8590913938207 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT045BC
expedícia do 8 dní626,55 €
Pri platbe vopred iba 579,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041VB
expedícia do 8 dní141,35 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mereo Zuna sprchová batéria podomietková s trojcestným prepínačom, okrúhly kryt CB60157ZA
expedícia do 8 dní171,90 €
Pri platbe vopred iba 169,00 €

