AVICE doska 170x50cm, old wood AV178
AVICE doska 170x50cm, old wood AV178
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV178 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DOSKY AVICE |
| Rozmer | 170x49,5 cm |
| Šírka | 1700 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 495 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Old wood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 25.8400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869785 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
AVICE 3x zásuvka 30x70, 5x48cm, biela (AV062) AV062-3030
na objednávku316,29 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
Mohlo by vás zaujímať
387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
809,77 €
Pri platbe vopred iba 768,00 €


