AVICE doska 180x36cm, dub tmavý AV18611
AVICE doska 180x36cm, dub tmavý AV18611
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV18611 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 180x5x36 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub tmavý |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 19.7000 kg |
| EAN | 8590913938436 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Line CVL22 radiátor 300x1200, spod. príp., 1081 W, biely W622L-030-120-00
expedícia do 10 dní188,13 €
Mexen Line CVL22 radiátor 500x400, spod. príp., 546 W, biely W622L-050-040-00
expedícia do 10 dní127,02 €

