PLATO doska Rockstone 1600x24x360mm, biela mat PL166-0101
PLATO doska Rockstone 1600x24x360mm, biela mat PL166-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL166-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 160x2,4x36 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 30.2000 kg |
| EAN | 8590913936678 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
20,14 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 665x98mm, čierna mat
na objednávku35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 125 x 75 cm, čierny rám, čierna - 8C2-125-075-70-70-P
expedícia do 10 dní485,91 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 125 x 75 cm, priehľadný, zlatý - 819-125-075-50-00
expedícia do 10 dní368,12 €

