PLATO doska Rockstone 2300x24x500mm, biela mat PL230-0101
PLATO doska Rockstone 2300x24x500mm, biela mat PL230-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL230-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 230x2,4x50 cm |
| Šířka | 2300 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 59.7800 kg |
| EAN | 8590913930201 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA Avalon sprchový set, brúsená zlatá REA-P2400
expedícia do 12 dní241,06 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
2 340,71 €
Pri platbe vopred iba 2 220,00 €
Mexen Carl prisadený sprchový set s dažďovou sprchou a termostatickou sprchovou batériou Alexa, čierna - 71240240-70
expedícia do 10 dní106,52 €

