CIRASA doska Rockstone 141,1x1,2x46,5cm, biela mat CRR141-0101 56426
CIRASA doska Rockstone 141,1x1,2x46,5cm, biela mat CRR141-0101 56426
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CRR141-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x1,2x47 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 17.4310 kg |
| EAN | 8590913981814 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
THIN okrúhle umývadlo na dosku, 38x14 cm, biela matná WN548
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mohlo by vás zaujímať
226,27 €
Pri platbe vopred iba 215,00 €
388,52 €
Pri platbe vopred iba 369,00 €
CROSS skrinka nízka 49x120x39cm, pravá, starobiela CR217
na objednávku672,07 €
Pri platbe vopred iba 638,00 €

