Vaničkový sifón nízky, priemer otvor 90 mm, DN40/50, krytka leštený nerez 162.940.3
Vaničkový sifón nízky, priemer otvor 90 mm, DN40/50, krytka leštený nerez 162.940.3
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-162.940.3 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Sifón pre otvor vaničky | 90 mm |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízky |
| Hmotnosť / ks | 0.3920 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907470 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Omega výsuvná sprchová kabína 160 x 90 cm, priehľadná, čierna - 825-160-090-70-00
expedícia do 10 dní486,54 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 160 x 90 cm, matná, zlatá - 871-160-090-31-50
expedícia do 10 dní559,51 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 160 x 90 cm, grafit, zlatá - 871-160-090-41-50
expedícia do 10 dní562,48 €

