AVICE doska 180x50cm, štiepaný kameň AV189
AVICE doska 180x50cm, štiepaný kameň AV189
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV189 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DOSKY AVICE |
| Rozmer | 180x50 cm |
| Šírka | 1800 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 495 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Štiepaný kameň |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 27.3600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888939 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Podperná konzola 490x330x40 mm, oceľ, chróm, 1 ks 30374 30374 50719
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Podperná konzola 490x330x40mm, lakovaná oceľ, zlatá mat, 1 ks 30377
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 110 x 80 cm, priehľadný, chróm - 8151-110-080-01-00
expedícia do 10 dní326,89 €
Sprch. dvere SIKOTEX + pevná stena 80 SIKOTEXDBB110S80
expedícia do 4 dní651,44 €
Pri platbe vopred iba 545,00 €
Mereo Novea sprchovací kút, obdĺž., 110x80x200 cm, pravý, chróm CK10514ZP
expedícia do 8 dní660,60 €
Pri platbe vopred iba 650,00 €

