AVICE doska 210x36cm, cement AV2167
AVICE doska 210x36cm, cement AV2167
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2167 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 210x5x36 cm |
| Šířka | 2100 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Cement |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| EAN | 8590913938689 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
267,53 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Blanco ANDANO 400/400-IF/A 525249 dvojdrez nerez hodvábny lesk drez vstavaný/do roviny
na objednávku968,45 €
Pri platbe vopred iba 897,00 €

