AVICE doska 220x36cm, aquamarine AV2266
AVICE doska 220x36cm, aquamarine AV2266
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2266 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 220x5x36 cm |
| Šířka | 2200 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Tyrkysová |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 24.1000 kg |
| EAN | 8590913938801 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Podperná konzola 350x280x40mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks 30375
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Diego 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Flora, čierna/strieborná metalíza - 6512-73-670401-70-B
expedícia do 10 dní222,51 €
Mexen Diego 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Flora, čierna/zlatá metalíza - 6512-75-670401-57-G
expedícia do 10 dní225,34 €
Mexen Milo 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Flora, škvrnitá čierna - 6505-76-670401-07-B
expedícia do 10 dní195,15 €

