AVICE doska 230x36cm, cement AV2367
AVICE doska 230x36cm, cement AV2367
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2367 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 230x5x36 cm |
| Šířka | 2300 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Cement |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 25.2000 kg |
| EAN | 8590913938924 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 350x280x40mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks 30375
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať

