AVICE doska 250x36cm, štiepaný kameň AV2569
AVICE doska 250x36cm, štiepaný kameň AV2569
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2569 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 250x5x36 cm |
| Šířka | 2500 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Štípaný kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 27.4000 kg |
| EAN | 8590913939150 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-11ML-G
expedícia do 8 dní770,34 €
Pri platbe vopred iba 712,00 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 110 x 90 cm, grafit, kartáčované zlato - 871-110-090-41-55
expedícia do 10 dní530,07 €

