AVICE doska 80x36cm, dub Rover AV0864
AVICE doska 80x36cm, dub Rover AV0864
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV0864 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 80x5x36 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.8000 kg |
| EAN | 8590913937316 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Walk-in 97*200, profil, zavetrovanie SATBWI100MRZAVB
na objednávku379,92 €
Pri platbe vopred iba 318,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1000 mm ES1110-02
expedícia do 8 dní303,79 €
Pri platbe vopred iba 281,00 €
Mexen Kioto+ Sprchová zástena L s policou 100 x 200 cm, čierny vzor, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-100-123-66-78
expedícia do 10 dní291,56 €

