AVICE doska 80x36cm, štiepaný kameň AV0869
AVICE doska 80x36cm, štiepaný kameň AV0869
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV0869 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 80x5x36 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Štípaný kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.8000 kg |
| EAN | 8590913937361 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 350x280x40mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks 30375
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 115 x 100 cm, priehľadný, chróm - 834-115L-100P-01-00
expedícia do 10 dní618,41 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 115 x 100 cm, priehľadný, chróm - 819-115-100-01-00
expedícia do 10 dní374,01 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 115 x 100 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-115-100-70-77-L
expedícia do 10 dní485,91 €

