AVICE doska 80x50cm, old wood AV088
AVICE doska 80x50cm, old wood AV088
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV088 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DOSKY AVICE |
| Rozmer | 80x49,5 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 495 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Old wood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 12.1600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869518 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
94,28 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
expedícia do 8 dní
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 490x330x40mm, lakovaná oceľ, zlatá mat, 1 ks 30377
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska Rockstone 680x12x440mm, biela mat DTR68-0101
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
CIRASA doska DTDL 71x1, 8x46, 5cm, dub Alabama CR071-2222
expedícia do 8 dní58,34 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €


