CITY keramické umývadlo hranaté 50x18x40cm KE050
CITY keramické umývadlo hranaté 50x18x40cm KE050
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KE050 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CITY keramika |
| Rozmer | 50x18x40 |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 13.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843198 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LITOS keramické umývadlo 55x32 cm, biela 4077
expedícia do 8 dní89,67 €
Pri platbe vopred iba 85,00 €
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo SM012
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vpravo SM016
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €

