AVIS WC kombi, Vortex Rimless, spodný/zadný odpad, biela PC106V
AVIS WC kombi, Vortex Rimless, spodný/zadný odpad, biela PC106V
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC106V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 37,5x85x66 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 660 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Vortex |
| Objem splachovací vody | Splachování 3,5 l, Splachování 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 33.7300 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913116377 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Vírové |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
ARCO rohový ventil A-80 dlhý 1/2"x3/8", anticalc, chróm NOV88MAC
expedícia do 8 dní11,03 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flow úzka obdĺžniková sprchová vanička 100 x 70 cm, lesklá biela - 46R107010
expedícia do 10 dní111,90 €
Mexen Flow úzka obdĺžniková sprchová vanička 140 x 70 cm, biely lesk - 46R107014
expedícia do 10 dní144,32 €

