BELLO RIMLESS WC kombi, spodný/zadný odpad, biela PC103WR
BELLO RIMLESS WC kombi, spodný/zadný odpad, biela PC103WR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC103WR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 38x81x66 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hĺbka | 660 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný, Rimless |
| Hmotnosť / ks | 50.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913898402 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať


