AVVA SHORT závesná WC misa, Rimless, 35,5x49cm, biela 200114
AVVA SHORT závesná WC misa, Rimless, 35,5x49cm, biela 200114
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-200114 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x49 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Hmotnost / ks | 23.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961007 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Dĺžka klozetu | do 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AVVA WC Slim sedátko s pomalým zatváraním, biela/chróm 100787
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
USPA LUX elektronický bidet s diaľkovým ovládaním UB-6635RU
expedícia do 8 dní675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PACO závesná WC misa, Rimless, 36x53 cm, biela PZ1012WR
expedícia do 8 dní168,63 €
Pri platbe vopred iba 160,00 €
GLANC WC závesné rimless, 37x51,5 cm GC321
expedícia do 8 dní261,50 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
AVVA závesná WC misa Rimless, 35,5x53 cm, čierna mat 100314-110
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €


