AVVA WC Slim sedátko s pomalým zatváraním, biela/chróm 100787
AVVA WC Slim sedátko s pomalým zatváraním, biela/chróm 100787
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-100787 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 37x45 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie), Easy Take (odnímateľné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnosť / ks | 2.8500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893070 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AVVA závesná WC misa Rimless, integrovaná batéria a bidet. spŕška, 35,5x53 cm, biela 100315
na objednávku300,64 €
Pri platbe vopred iba 285,00 €
AVVA závesná WC misa Rimless s bidet. spŕškou, 35,5x53 cm, biela 100312
expedícia do 8 dní208,14 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 115 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8A5-115L-120P-01-00
expedícia do 10 dní535,96 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 115 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8A6-115L-120P-01-00
expedícia do 10 dní556,59 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravým pántom 115 x 120 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5L-115L-120P-65-00
expedícia do 10 dní588,96 €


