AVVA závesné WC RIMLESS, 56x37 cm 100314
AVVA závesné WC RIMLESS, 56x37 cm 100314
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-100314 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- WC sedátko je nutné objednať zvlášť
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 35,5x53 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Rimless, Skryté uchytenie |
| Hmotnosť / ks | 23.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872440 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Rimless |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AVVA WC Slim sedátko s pomalým zatváraním, biela/chróm 100787
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
AVVA bidet závesný 35,5x53 cm, biela 100324
expedícia do 8 dní193,90 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €
USPA LUX elektronický bidet s diaľkovým ovládaním UB-6635RU
expedícia do 8 dní675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PORTO závesná WC misa, Rimless, 36x52 cm, biela PZ102WR
expedícia do 8 dní186,43 €
Pri platbe vopred iba 177,00 €
PACO závesná WC misa, Rimless, 36x53cm, čierna mat PZ1012WRB
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €


