NORM keramické umývadlo 80x50cm, oblé, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8644311
NORM keramické umývadlo 80x50cm, oblé, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8644311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8644311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| Rozměr | 80x18x50 cm |
| Šířka | 804 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 22.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161100 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Ares kúpeľňový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, zlatý - W102-1200-400-00-50
expedícia do 10 dní244,43 €
459,21 €
Pri platbe vopred iba 435,00 €
533,01 €
Pri platbe vopred iba 505,00 €


