TURSI trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat TI017B
TURSI trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat TI017B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TI017B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 135 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913976957 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
447,93 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
Mohlo by vás zaujímať
294,88 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €
ULTRATAP trojprvková stojanková umývadlová batéria, zlato mat UT017TG
expedícia do 8 dní567,17 €
Pri platbe vopred iba 524,00 €
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s výpustou, chróm 3021
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €

