KUBE X keramické umývadlo 70x37cm, bez otvoru, biela mat 9455009
KUBE X keramické umývadlo 70x37cm, bez otvoru, biela mat 9455009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9455009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 70x16x37 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168338 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 400 x 1200 mm, bočné pripojenie, 1422 W, čierny - W422-040-120-70
na objednávku161,54 €
Mexen C22 doskový radiátor 400 x 2000 mm, bočné pripojenie, 2371 W, biely - W422-040-200-00
expedícia do 10 dní164,21 €
Mexen C22 doskový radiátor 400 x 2800 mm, bočné pripojenie, 3319 W, biely - W422-040-280-00
na objednávku250,65 €


