NUBES keramické umývadlo 80x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9622011
NUBES keramické umývadlo 80x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9622011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9622011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019436 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 80cm, čierna PANB80N
na objednávku170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 300 x 2000 mm, bočné pripojenie, 1866 W, biely - W422-030-200-00
expedícia do 10 dní139,39 €
Mexen C21 doskový radiátor 300 x 1500 mm, bočné pripojenie, 1104 W, čierny - W421-030-150-70
na objednávku152,20 €


