NORM keramické umývadlo 70x40cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8637011
NORM keramické umývadlo 70x40cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8637011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8637011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| Rozměr | 70x16x40 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017012 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
432,04 €
NORM keramické umývadlo 70x18x40 cm, biela ExtraGlaze 8637111
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
369,66 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €


