AZRA voľne stojaca vaňa 170x80x58cm, biela 68631
AZRA voľne stojaca vaňa 170x80x58cm, biela 68631
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-68631 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x80x58 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 580 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Do prostoru |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Výpust |
| Hmotnost / ks | 54.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729050759 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
RHAPSODY vaňová batéria s pripojením do podlahy, výška 1077mm, chróm R5018
expedícia do 8 dníVaňová odtoková súprava Click Clack pre vane bez prepadu, chróm 71704
expedícia do 8 dníPodobný tovar
REDUTA voľne stojaca vaňa liaty mramor 171x81x58cm, biela 71842
expedícia do 8 dníCORYN voľne stojaca vaňa 165x90x58cm, biela 68651
expedícia do 8 dníIPANEMA voľne stojaca vaňa liaty mramor 168x72x54cm, biela 69911
expedícia do 8 dníZASU voľne stojaca vaňa 180x81x58cm, biela 69611
na objednávkuAVILA voľne stojaca vaňa 170x80x68cm, biela 68641
na objednávkuMohlo by vás zaujímať


