BANERA SQUARE umývadlo na dosku, liaty mramor, 50x36cm, hnedá mat
BANERA SQUARE umývadlo na dosku, liaty mramor, 50x36cm, hnedá mat
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-14596.71 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| Rozměr | 49,5x15,5x34,5 cm |
| Šířka | 495 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 345 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729016984 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | hnědá |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 50 cm s doskou, 1 zásuvka, drážkovaná, matná biela - 91A20-05023-1-BFC01
expedícia do 10 dní217,92 €
Comad SET-NOA B BLACK 50CM S UN GAJA 35 SW Nábytková zostava 50 cm s doskou a umývadlom
expedícia do 10 dní210,42 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 45 cm, 1 zásuvka, matná biela - 91AX0-0450-470-1-01
expedícia do 10 dní173,76 €

