BANERA SQUARE umývadlo na dosku, liaty mramor, 50x36cm, šedá mat
BANERA SQUARE umývadlo na dosku, liaty mramor, 50x36cm, šedá mat
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-14596.31 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| Rozměr | 49,5x15,5x34,5 cm |
| Šířka | 495 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 345 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729016946 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RIVIERA obklad Liso Rodas Blue 20x20 (1,2m2) ADRI1029
na objednávku59,52 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
RIVIERA obklad Liso Altea Blue 10x15 (1,34m2) ADRI1015
na objednávku87,39 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
RIVIERA obklad Liso Malvarrosa 10x10 (1,2m2) ADRI1001
na objednávku75,45 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €

