BASIC zrkadlová skrinka 1000 mm s automatickým dávkovačom a senzorovým sušičom MUM000122
BASIC zrkadlová skrinka 1000 mm s automatickým dávkovačom a senzorovým sušičom MUM000122
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-MUM000122 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 100x90x26,3 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 900 mm |
| Hloubka | 263 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Hmotnost / ks | 33.3466 kg |
| EAN | 8435368115660 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
3 788,76 €
Pri platbe vopred iba 3 594,00 €
ESSENTIA zrkadlová skrinka 1000 mm s dávkovačom mydla a zásobníkom na uteráky MUM000126
na objednávku2 664,48 €
Pri platbe vopred iba 2 528,00 €
BASIC zrkadlová skrinka 900 mm s automatickým dávkovačom a senzorovým sušičom MUM000121
na objednávku2 614,67 €
Pri platbe vopred iba 2 480,00 €


