BEBÉ nástenná vaňová batéria, bronz BB010/18
BEBÉ nástenná vaňová batéria, bronz BB010/18
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB010/18 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| Šířka | 213 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 196 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Druh přepínače na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936296 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/bronz DOC26
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TURSI nástenná vaňová batéria, chróm TI010
expedícia do 8 dní195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
KIRKÉ BLACK nástenná vaňová batéria, čierna páčka, chróm KI10NC
expedícia do 8 dní181,11 €
Pri platbe vopred iba 172,00 €
TURSI nástenná vaňová batéria, čierna mat TI010B
expedícia do 8 dní270,03 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €

