BEBÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz BB042/18
BEBÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz BB042/18
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB042/18 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936326 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, bronz SOF2006
expedícia do 8 dní241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NORM keramické umývadlo 42x17x34 cm, biela ExtraGlaze 8685111
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Umývadlo na dosku vo farbe rose gold SAT Aurum 55x38 cm bez prepadu SATAUR5538BRG
expedícia do 4 dní174,98 €
82,47 €
Pri platbe vopred iba 80,00 €

