Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, bronz 981M6
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, bronz 981M6
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-981M6 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 50 mm |
| Hĺbka | 63 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859939 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bronz |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dníPOWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, bronz FLE10BRO
expedícia do 8 dníANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/bronz DOC26
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Držiak sprchy otočný s vyústením, bronz SUP4B6
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


