Bidetová sprcha retro, bronz DOC66
Bidetová sprcha retro, bronz DOC66
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DOC66 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 137 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 0.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913860119 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bronz |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, bronz FLE10BRO
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, bronz 981M6
expedícia do 8 dní61,91 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Toro obdĺžniková sprchová vanička SMC 120 x 80 cm, biela, zlatý kryt - 43108012-G
expedícia do 10 dní229,58 €
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 120x80cm, biela mat 84302.11
na objednávku411,24 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €

