BEBÉ stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, bronz BB007/18
BEBÉ stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, bronz BB007/18
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB007/18 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 344 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 245 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936197 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
RETRO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, bronz 9596
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CORNER COMBI pripojovacia sada ventilov termostatická triaxiálna, pravá, chróm CP3022S
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €

