VERSI stojanková umývadlová batéria, čierna mat RV002/15
VERSI stojanková umývadlová batéria, čierna mat RV002/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV002/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 185 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 85 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987564 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar-B L sprchový kút s ľavým výklopným uchytením 95 x 80 cm, priehľadný, čierny - 832L-095-080-70-00-L
expedícia do 10 dní421,13 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravým pántom 130 x 80 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 834T-130-080-65-00-P
expedícia do 10 dní565,40 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-12CL-B
expedícia do 8 dní709,92 €
Pri platbe vopred iba 656,00 €

