CUBEMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat UBC-CM008B
CUBEMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat UBC-CM008B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CM008B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 199 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960888 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, hranatý, čierna mat SI415
expedícia do 8 dní64,75 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
Podobný tovar
LATUS podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat
expedícia do 8 dní255,82 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, chróm UT004
expedícia do 8 dní194,14 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
TRAX trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm 602/S
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
1 300,69 €
Pri platbe vopred iba 1 202,00 €

