ULTRASAN stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, zlato mat UT004VG
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, zlato mat UT004VG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT004VG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 210 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 132 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2140 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991578 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
249,03 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €
181,11 €
Pri platbe vopred iba 172,00 €
ULTRATAP stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, chróm UT007T
expedícia do 8 dní241,39 €
Pri platbe vopred iba 223,00 €

