Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, okrúhly, zlato mat SI519
Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, okrúhly, zlato mat SI519
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI519 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Výbava | PVD |
| Hmotnost / ks | 0.9640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935237 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | zlatá |
Príslušenstvo
349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-55mm, zlato mat 542.742.5GB
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 105 x 95 cm, priehľadný, zlatý - 8A4T-105-095-50-00
expedícia do 10 dní415,24 €
Mexen Mist-H T sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 105 x 95 cm, priehľadný, chróm - 8A5T-105-095-01-00-L
expedícia do 10 dní435,83 €
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 105 x 95 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-105-095-50-00
expedícia do 10 dní491,80 €

