Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-55mm, zlato mat 542.742.5GB
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-55mm, zlato mat 542.742.5GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-542.742.5GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-55 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu, PVD |
| Hmotnost / ks | 0.2850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913953316 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
114,38 €
Rea Odtokový žliab REA NEOX PRO, brúsený nikel 50 REA-G5806
expedícia do 12 dní47,10 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €

