Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, design zátka, 3-65mm, chróm CV2005
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, design zátka, 3-65mm, chróm CV2005
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV2005 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 3-65 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913951428 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, hranatý, chróm SI411
na objednávku38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Podobný tovar
Neuzatvárateľná okrúhla výpusť pre umývadlá bez prepadu, V 30-45 mm, chróm 147.545.5
expedícia do 8 dní19,74 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 45x35cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 94859009
na objednávku383,90 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
KUBE X keramické umývadlo 45x35cm, biela mat 9485109
na objednávku348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €

